poniedziałek, 14 października 2013

"Media w organizacji wydarzeń"

otóż  #takasytuacja

Szkolenie niesamowicie konkretne, rzeczowe i przydatne, a to przyznam się zaskoczyło mnie pozytywnie, bo spodziewałam się coś a`la siedzenia na wykładach gburowatch profesorów. Niczego nie było za dużo niczego nie było za mało. Dużo, dużo nowych umiejętności, które mogę wpisać w CV, a więc przybyło też trochę nadziei na znalezienie pracy. Może i Pan K. odczuje to moim lepszym humorem.Dzięki Bartkowi z Socjomanii Facebook ma coraz mniej tajemnic, nawet odkryłam, że mam pełno ciekawych wiadomości w folderze "inne"... Ponadto, co dla mnie bardzo przydatne, wiem już jak zabezpieczyć swój fanpage oraz na co kłaść nacisk żeby było ekstra i super.

Odkrywam też, że nie taki Twitter straszny jak go widziałam. Edwin Zasada sprawił, że puściłam w trakcie szkolenia parę tweet`ów i ostrzegam, że to nie koniec, bo jak było na szkoleniu powiedziane TO WKRĘCA!:)

Nie zabrakło nam też zajęć praktycznych, dla mnie niezwykle cennych, bo u mnie działam zasada "co do rączki to do główki". Uczyłam się kręcenia filmu reportażowego od najlepszych, czyli od Karoliny z owsiaknet.pl.

Zdjęcia od Sarny. Dziękuję :)

I na koniec jeszcze klik na Videoblog Jurka z naszego szkolenia.

A teraz trochę o życiu:

Warto było, ale i warto było też wracać. Mimo złości i awantur o rzeczy przyziemne. 
Pan Kot jest chory i ku dezaprobacie i zdenerwowaniu Pana K. wymiotuje na dywan i łóżko... Panna Krysia w takim razie bierze się za sprzątanie i gotowanie, żeby nie słuchać jęków i stęków ani jednego ani drugiego. Wyszło z tego wszystkiego leczo na kolację i pyry z gzikiem na obiad. Automatycznie po zjedzeniu pyr pojawiły się oczywiście wyrzuty sumienia i koło się zamyka. Wyrzuty znikną jak zwykle pod wieczór jak przyjdzie do jedzenia leczo. 
Ahoj! nie jest więc najgorzej.

4 komentarze:

 1. Wyrzuty znikną wraz z 'pssssst' otwieranej puszki piwa;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piwa akurat w planach na dziś nie było ale... Plany się często zmieniają wiesz:)

  OdpowiedzUsuń
 3. twittera to ja chyba nigdy nie ogarnę. Może też powinnam się ruszyć na jakiś kursik? ;)

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak znajdziesz dla mnie czas w przyszłym tygodniu to Cie wszystkiego nauczę @mademoiselle_Iś :)

  OdpowiedzUsuń